Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

SEMBO - broušení, řezání

sembo


České obchodní značka SEMBO dodává na trh už od roku 1995 diamantové nástroje, pilové kotouče, řezné a brusné kotouče pro stavebnictví a průmysl ve vysoké kvalitě za velmi přijatelné ceny.

Na zboží, které podléhá § 13 zákona č.22/1997 Sb. a vládnímu nařízení č. 173/1957 Sb., je vydáno prohlášení o shodě. Veškerý sortiment je schválený autorizovanými státními zkušebnami.

Hlavním cílem společnosti je dodávat na český i zahraniční trh výrobky v maximální kvalitě za velmi příznivé ceny v co nejkratší dodací lhůtě. Všechny tři cíle se daří plnit a proto si značka SEMBO vybudovala své důstojné místo na trhu.

Maximální kvalita je neustále kontrolována a zvyšována, příznivé ceny jsou přizpůsobovány potřebám našich zákazníků a nejkratší dodací lhůta je dodržována s maximální přesností.

Na základě pravidelných zkoušek mají kotouče nejlepší poměr "cena / výkon"

Pokud nenaleznete konkrétní výrobek v katalogu níže, můžete si vybrat z kompletního sortimentu SEMBO s katalogu. Ceny v katalogu jsou bez DPH 21% a u nás v e-shopu dostanete 20% slevu na veškerý sortiment. Katalog je k dispozici ZDE: