Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

GSP - Snižuje spotřebu, čistí motor a filtry pevných částic, zvyšuje výkon a významně snižuje emise.

GSP - Green Shield Power zajistí pro Váš motor dokonalé hoření paliva a tím ochrání motor před sazemi, karbonem a jinými usazeninami. Motory přestanou spalovat olej, filtry pevných částic nebude třeba měnit.
GSP ve Vašem motoru:

SNIŽUJE SPOTŘEBU 

15% 

až o tolik je spotřeba nižší.

ZVYŠUJE VÝKON 

8% 

až o tolik je výkon vyšší. 

 

SNIŽUJE EMISE 

90% 

až o tolik jsou emise nižší. 

 

SNIŽUJE KOUŘIVOST 

90% 

až o tolik je kouřivost nižší.
Obsahuje 30% aditiva VIF pro absorbci vody z palivového systému!

Akce
Novinka
Výrobce GREEN SHIELD POWER
Katalogové číslo GSP250ml250l
P/N GSP250ml250l
Obsah 250ml
Dávkování 1ml na 1 litr paliva
LPG 1ml na 2 litry LPG
299 Kč
247,09 Kč bez DPH
 Skladem na prodejně – vyřízeno obvykle ihned
×

GREEN SHIELD POWER GSP

 

Green Shield Power (GSP) je unikátní  kapalný koncentrát, který je určen jako přísada pro paliva spalovacích motorů všech konstrukcí a typů. GSP významným způsobem ovlivňuje proces spalování, čímž snižuje spotřebu, emise výfukových plynů, snižuje opotřebení pohyblivých i nepohyblivých částí motorů a v neposlední řadě působí jako detergent palivové soustavy od spalovací komory.
 
 

Účinnou složkou GPS je látka FERROCENE. Unikátnost preparátu GSP spočívá v tom, že jako jediný obsahuje Ferrocene v kapalné bázi – PATENTOVÁNO. 

 

Aditivum GSP je určeno pro využití napříč kompletním spektrem motorového světa. Je vhodné pro nákladní vozidla, automobily, lokomotivy, autobusy, stavební stroje, zemědělskou techniku, lodní motory, či motory stacionární. 

 

KOUZLO JMÉNEM FERROCENE 


 

Co Ferrocene  Fe(C5H5)2 umí a jaké výhody při spalováních fosilních paliv přináší, se ví již dlouhou dobu. V roce 1973 získali profesoři Fischer a Wilkinson z Mnichovské technické univerzity Nobelovu cenu za výzkum vlastností Ferrocenu Ferrocene obsahuje uhlík, vodík a železo. Uhlík obsažený ve Ferrocenu a jeho prostřednictvím přidaný do paliva podporuje spalování pohonných hmot. Dokonalejším spalováním dochází k podstatně menšímu opotřebení motorů a systémů odvodu spalin.
 Pozitivně jsou ovlivněny všechny pohyblivé (např. písty) a nepohyblivé části (např. stěny válců) motorů, přes výfukové potrubí, kde díky lepšímu spalování nedochází k prošlehům do výfukového potrubí, čímž se snižuje teplota a tím i zátěž celého výfukového systému. 

Jak již bylo řečeno, Ferrocene výrazně přispívá k dokonalejšímu spalování a tím snižuje spotřebu a emise výfukových plynů. Snížení emisí je výrazné u všech motorů, přeplňovaných i atmosférických. 

 

Tekutá podoba aditiva přináší oproti sypkému nebo tabletovému provedení několik východ. 

 

1. Kompletně eliminována největší problematika Ferrocenu v pevném skupenství a to rozpustnost – Ferrocene v pevném skupenství (práškový, tabletový), jestliže není úplně a správně v palivové nádrži rozpuštěn, zanechávat usazeniny. Odstranění takovéto usazeniny z palivové nádrže – je pak velice náročné.
 
 

2. Další a jistě nespornou výhodou tekutého aditiva je jeho cena. Patentovaná tekutá forma aditiva dosahuje v porovnání s tabletovou nebo sypkou verzí úspory . 

 

OVĚŘENÍ FUNKČNOSTI 

 

Pro ověření funkčnosti našeho produktu Vám doporučujeme před prvním použitím aditiva zajet do servisu, nebo na STK a nechat si změřit emise. Ihned po spotřebování několik dávek můžete provést první srovnávací měření. Čím horší je kvalita použitého paliva, tím větší bude rozdíl v naměřených hodnotách –  a to ve Váš prospěch. Což prokazatelně znamená, že Green Shield Power prospívá nejen motoru, ale také životnímu prostředí. 

 

Green Shield Power je také štítem pro Váš motor. Dokonalejším spalováním PHM nedochází k usazování sazí (Obávané zakarbonování motoru)

 

 

ÚČINKY PRODUKTU GREEN SHIELD POWER 

 

MOTOR 

Odstraňuje karbonové nečistoty a usazeniny 

Maže čerpadla a vstřikovací trysky 

Udržuje čistotu v celém okruhu přívodu paliva a vstřikování 

 

ÚSPORY 

Snižuje spotřebu až o 15 % 

Prodlužuje životnost dílů 

 

 

POHONNÉ HMOTY 

Snižuje množství spotřebovaného paliva 

Fragmentací částeček uhlovodíků se zvyšuje plocha kontaktu s kyslíkem, dochází tedy k dokonalejšímu spalování 

Řeší problematiku vody v palivu, ničí bakterie a řasy.

Pro auta na LPG a CNG doporučujeme dávkovat do benzínu, kde GSP zajistí danou funkci při jízdě na benzín a ještě v nádrži pohlcuje vlhkost (aditivum obsahuje 30% složky VIF, která pohlcije vlhkost). Při jízdě na alternativní palivo tak ochraňuje benzín proti degradaci, vlhkosti a zajišťuje lepší starty. 

 

 

CO SE STANE PO UŽITÍ GREEN SHIELD POWER? 

 

SNIŽUJE SPOTŘEBU 

15% 

až o tolik je spotřeba nižší. 

 

ZVYŠUJE VÝKON 

8% 

až o tolik je výkon vyšší. 

 

SNIŽUJE EMISE 

90% 

až o tolik jsou emise nižší. 

 

SNIŽUJE KOUŘIVOST 

90% 

až o tolik je kouřivost nižší. 

Ferrocene
Obsah 250ml
Dávkování 1ml na 1 litr paliva
LPG 1ml na 2 litry LPG

GSP