Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Doprava, dodání zboží

Doprava, dodání zboží a cena dopravy

Vše, co objednáte v e-shopu eurodily.cz v pracovní den do 16:45 hodin, je připraveno na výdejním místě a nebo k odeslání druhý pracovní den ráno.

V některých případech bude zboží ráno připraveno, i když Vaše objednávka proběhne večer, v noci a nebo v den pracovního volna. Sklady se nacházení jak v České republice, tak i v okolních státech v Evropě a je třeba zboží z těchto skladů na výdejní místo dopravit. V některých případech, když objednáte ráno, zboží je připraveno a nebo jej odešleme ještě tentýž den. Garantujeme ale druhý pracovní den. Pokud by nebylo možné toto dodržet, informujeme o tom zákazníka.

 

Doprava i dobírka u objednávky nad 5000,- Kč je ZDARMA
Výjimku tvoří jen speciální přepravy. Speciálními přepravami se rozumí zboží delší, než 120 cm a hmotnost nad 30kg. Samozřejmě musíme uvažovat o celkové objednávce a ne o každém dílu zvlášť. Když lze jednoduše nadrozměr a nebo nadváha určit, přepraví Česká pošta balík do 180cm délky a do 50Kg. V tom případě použijte volbu Česká pošta nad 30Kg.  Pokud je zakázka větší a nesplňuje tyto jednoduché podmínky, vypočítáme dopravu na každou atypickou zásilku zvlášť. Atypickou zásilku umíme vypočítat pro Českou poštu i PPL. Doprava se platí vždy, dobírka je nad 5000,-Kč ZDARMA.

 

Osobní vyzvednutí na výdejním místě Pardubice, Semtín 100 je ZDARMA 

Na výdejním místě je možno platit HOTOVĚ a nebo PLATEBNÍ KARTOU

Zboží, připravené k vyzvednutí, ponecháme bez dohody na výdejním místě 10 dní. Poté bude zboží vráceno do skladu a objednávka stornována.  

 

Zboží Vám zašleme dopravcem PPL  a  Česká pošta a nebo do Zásilkovny.

PPL doručuje pondělí - sobota na adresu (zboží zaslané v pátek doručí v sobotu), ale také do Parcel Shopu. Vyzvednout zásilku můžete v otevírací dobu ParcelShopu  

Česká pošta doručuje balík do ruky pondělí - pátek, balík na poštu můžete vyzvednout podle otevírací doby pošty a do Balíkovny, kde můžete také vyzvednout podle otevírací doby Balíkovny.
Do Zásilkovny je volba doručení zásilky malého rozměru s obvodem ne delším, jak 120 cm a největší strana do 70 cm a s hmotností do 5 Kg (něco jako krabice od bot). Zboží je možno vyzvednout jen v Zásilkovně a ne na vlastní adrese.

 

Cena standardní dopravy Českou poštou je od 99,- Kč do 110,- Kč  (do 30 kg a délky max 180 cm a součet obvodu 240 cm)

Cena standardní dopravy PPL                   je 130,- Kč                           (do 30 kg a délky 120 cm a ostatní strany délky max 60x60cm)
Cena balíčku do Zásilkovny                           je 69,- Kč                            (do 5 kg a do 70 cm délky a součet stran max 120 cm)

 

Platit za dovezené zboží můžete buď předem bankovním převodem - ZDARMA

                                             nebo předem platební bránou - ZDARMA

                                             nebo při předání dobírkou - 30,- Kč 

 

 

Cena zásilky, která se nesmí klopit, nebo je delší, než 120 cm a kratší, než 180 cm a nebo je nad 30 Kg(např. autobaterie atd…) jen Česká pošta - balík do ruky - 220,- Kč

Pro baterie je nastavena cena 220,- Kč. Pokud objednáte suchou, nebo gelovou motobaterii, doprava se automaticky nastaví na 220,- Kč, ale my Vám ji snížíme ručně na standardních 99,- Kč (bohužel to zatím systémově neumíme ošetřit jinak)

 

Vzhledem k širokému sortimentu prodávaných autodílů a velké variabilitě rozměrů těchto dílů je možné, že při nějaké kombinaci objednaných autodílů nepůjde použít standardní dopravu. V tomto případě Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi individuální řešení.

 

 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%