Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nápověda

Upozornění:

 Při objednávání brzdových kotoučů musíte VŽDY objednat 2ks. Naši dodavatelé neumí dodat poze jeden brzdový kotouč. Vyjímku tvoří pouze stav, kdy je na nápravě levý a pravý kotouč jiný. Mějte na paměti, že je to jednak kvůli tomu, že jsou většinou baleny po dvou, ale také hlavně kvůli bezpečnosti a správné funkci brzd, kdy musíte na nápravě vždy vyměnit kotouče oba. Díly u nás prodávané jsou určeny k montáži odborníkem a ten tyto zásady zná. Zatím se nám nepodařilo programátorsky zcela funkčně nastavit to, aby se nabízely k prodeji minimálně 2 ks, ale pracujeme na tom. Omlouváme se za toto nedopatření.

Tipy ke hledání v eshopu:

Při hledání autodílů pozorně čtěte všechny poznámky k dílům. Pro hledání je nutné většinou vědět podrobnosti o automobile, na který hledáte díl, jako například výrobce, typ, rok výroby, motor, kod motoru, výkon, typ převodovky, klimatizace atd... Mějte na paměti, že do některých vozů se montovali ve stejný čas různé díly a je potřeba pro jejich přesné určení třeba díly vidět, nebo změřit a nebo jinak specifikovat.

Dále mějte na paměti, že katalog vyhledává díly dle mezinárodního standardu informací od výrobců dílů a automobilů TecDoc a že tyto informace se vztahují k originálnímu vozu z výroby. Nemůžeme pokrýt rozdíly v dílech například vinou havárie, neodborné opravy a podobně. 

Pokud znáte číslo dílu, který hledáte, stačí ho zadat do vyhledávajícího pole výše a stisknout lupu.

Do vyhledávacího pole výše můžete zadat jakékoli katalogové číslo konkurenčního výrobce a eshop Vám najde díl a nebo jeho vhodnou alternativu.

Do vyhledávacího pole můžete zadat i originální číslo dílu a eshop ho převede na katalogová čísla námi prodávaných dílů.

Pokud neznáte číslo dílu, naleznete ho ve vyhledávacím stromě po kliknutí na ikonu výrobce Vašeho vozu. Pokud ikona se značkou vozu na hlavní stránce není, klikněte na pole "Všechny značky" a nebo nalevo na položku menu "Autodíly podle vozu". 

Pokud znáte VIN karoserie Vašeho vozidla (je tvořeno kombinací 17 písmen a číslic) , můžete ho zadat do vyhledávacího pole výše a kliknout na lupu. Eshop najde Vaše vozidlo a můžete začít vyhledávat díly. V některých případech není vyhledání vozidla plně funkční a nebo přesné. Může se stát, že po zadání VIN a hledání vyskočí ještě tabulka například s motorizací vozu, kde Vy si zvolíte Váš konkrétní motor a pokračujete ke hledání dílů.

Kliknutím na logo eurodily.cz se vrátíte na úvodní obrazovku eshopu. 

Jestli-že si nebudete něčím jisti a nebo díl nenajdete, zavolejte, napište, pokusíme se to s Vámi vyřešit.